در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
توضيحات كامل درباره ي كاشت ابرو كاشت مو وكاشت ابرو
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :مخمدرضا روغنگيرها
تاريخ: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۳۹:۱۵

مهمترين نقش ابرو،زيبا جلوه دادن چشم هاست و ميتوان ابرو را جزء اجزاي اصلي صورت نام برد،از همين رو داشتن ابرو هايي زيبا ميتواند موجب زيباتر جلوه دادن چشم ها شود،در گذشته تنها روش داشتن ابرو هاي زيبا و قرينه تاتو كردن بود كه امروزه با امدن روش هاي مدرن اين روش محبوبيتش را از دست داده است.

كاشت ابرو با موهاي طبيعي افراد و طراحي و شكل دادن خود فرد صورت ميگيرد،اين روش كاملا طبيعي ميباشد،اين روزها شايع ترين دليل مراجعه ي مردم به كلينيك هاي كاشت ابرو ضعيف شدن و ريختن ريشه ابرو به موجب برداشتن ابرو با موچين ميباشد.

 

مقايسه كاشت ابرو و تاتوي ابرو

كاشت ابرو با موهاي طبيعي و قابل رشد كه ميتوان با حالت هاي مختلف ان را تغيير ويا رنگ كرد،بسيار متفاوت تر است با تاتو با رنگ و حالت ثابت،رفته رفته اكثر مردم ترجيح ميدهند با مراجعه به كلينيك هاي معتبر پوست و مو ابرو هايي طبيعي و قابل رشد را جايگزين تاتو هايشان كنند.

مزاياي كاشت ابرو

خانوم هايي كه ابروهاي كم پشت و كم تراكم دارند ميتوانند با كاشت ابرو ،ابروهايي يكدست و پر پشت داشته باشند و همچنين ميتوانند حالت ابروي خود را به صورت طبيعي تغيير دهند،همچنين افرادي كه به هر دليل اعم از سوختگي يا پارگي ابرو ،ابروي خود را از دست داده اند ميتوانند با كاشت ابرو به راحتي ابروهايي يكدست و زيبا داشته باشند.

افرادي كه در گذشته تاتو انجام داده اند ميتوانند روي تاتوي خود كاشت ابرو انجام دهند.

روند فرايند كاشت ابرو

كاشت ابرو در كلينيك هاي زيبايي به صورت موضعي انجام ميشود و ميتوان كاشت ابرو را جزء عمل هاي سرپايي نام برد،كاشت ابرو به صورتي است كه موهاي مورد نياز را از پشت و بالاي گوش فرد برداشته(زيرا از نظر قطر و جنس،شباهت زيادي با موي ابرو دارند) و به قسمت ابرو پيوند ميزنند،لازم به ذكر است موهاي انتخابي بايد داراي قطري ثابت باشند،ممكن است بعد از كاشت مقداري تورم و كبودي در زير چشم مشاهده شود كه اثار ان بعد از چند روز از بين ميرود،رشد ابرو هاي كاشته شده طبيعتا سريع تر از ابروي طبيعي ميباشد به دليل اينكه هم جنس موهاي سر ميباشد.

مطالبي كه قبل از كاشت ابرو توصيه ميشود:

- در ابتدا بايد علت ريزش ابرو توسط متخصصين بررسي و درمان شود،در صوت عدم درمان امكان ريزش ابروهاي كاشته شده زياد مي باشد.

- در عمل كاشت متخصص مربوطه بايد ابرو را به سه قسمت دم ،بدنه و تاج تقسيم كند و هر قسمت را با توجه به زاويه ان قسمت تنظيم نمايد،به طور مثال در قسمت تاج ابروها بايد رو به بالا خوابانده شود.

- منافذ كاشت بايد مناسب انتخاب شود زيرا در صورت عدم توجه ضخامت ابروها تغيير ميكند.

- محل قرار گيريه موهاي ابرو بايد بسيار نزديك و پر تراكم در نظر گرفته شود.

نتايج نهايي كاشت ابرو

كاشت ابرو كاملا دائمي است و اين يكي از ويژگي هاي كاشت ابرو ميباشد،افرادي كه كاشت ابرو انجام ميدهند بايد توجه داشته باشند،نتايج نهايي كاشت بين حدودا سه تا شش ماه مشاهده ميشود و بعد از مدت دو هفته ابروهاي كاشته شده ميريزد كه اين نشانه خوبيست،افرادي كه كاشت ابرو انجام ميدهند بايد توجه داشته باشند كه ابروهايشان را كوتاه نمايند.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]